Pilot zdalnego sterowania w podczerwieni (IR)

Pilot zdalnego sterowania LED RC5Pilot RC5 współpracuje z naszym odbiornikiem zdalnego sterowania rECeptor, a także ze wszystkimi urządzeniami zgodnymi ze standardem RC5 i dzięki temu umożliwia wygodne sterowanie oświetleniem LED, innymi obwodami podłączonymi do rECeptor-a lub innymi urządzeniami. Pilot posiada 49 przycisków, które można dowolnie programować do jednego lub wielu odbiorników rECeptor.

W celu ułatwienia obsługi kilku obwodów oświetlenia LED przygotowaliśmy czytelne opisy dla części klawiszy tak dla obwodów jednokolorowych (ściemnianie) jak i obwodów RGB (regulacja koloru, jasności oraz pauza i załączanie). Część klawiszy pozostawiliśmy bez opisów aby dać użytkownikowi pełny wybór przypisania danej funkcji do klawisza.

W przeciwieństwie do innych urządzeń i akcesoriów z naszej oferty prezentowany pilot nie jest produkowany przez Enterius i został wyprodukowany w Chińskiej Republice Ludowej na zamówienie firm trzecich. W związku z tym jest on objęty gwarancją producenta, która wynosi 12 miesięcy.

Pilot posiada w zestawie dwie baterie AAA