Urządzenia Enterius do sterowania LED

Sterowanie oświetleniem LED daje ogromne możliwośc kontroli nad światłem. Jednak aby je w pełni wykorzystać w sposób bezpieczny dla diod LED oraz innych urządzeń czy instalacji należy używać odpowiednich urządzeń sterujących i zasilających. Ponad 10-cio letnie doświadczenie w produkcji sterowników dla oświetlenia LED, kreatywny zespół specjalistów oraz współpraca ze środowiskiem naukowym (Katedra Elektrotechniki Politechniki Krakowskiej) gwarantują Państwu, że nasze urządzenia to doskonały wybór, ponieważ cechuje je:

Sterowniki LED Enterius to urządzenia dla profesjonalistówWysoka jakość oraz niezawodność.

Ogromną wagę przykładamy do wysokiej jakości oraz niezawodności naszych sterowników. Duże doświadczenie naszych projektantów, selekcjonowane elementy elektroniczne markowych producentów oraz konsultacje z naukowcami z Politechniki Krakowskiej skutecznie w tym pomagają. Wiemy jak uciążliwe mogą być usterki i ciagłe naprawy, dlatego chcemy ich Państwu oszczędzić. Potwierdzeniem tego jest 5 lat gwarancji na wszystkie nasze produkty! Co więcej, przypadków, kiedy trzeba skorzystać z tej gwarancji jest bardzo niewiele.

Duża funkcjonalność przy małych rozmiarach.

Sterowniki LED Enterius dla profesjonalistów

Dbamy również o to aby ściemniacze, sterowniki, czy też inne urządzenia LED Enterius były jak najmniejsze, choć bardzo funkcjonalne. Dzięki temu zakres i możliwości ich zastosowań są znacznie większe. Duża ilość funkcji dodatkowych w połączeniu z kreatywnością projektantów oraz instalatorów pozwala na uzyskanie efektów finalnych niedostępnych przy stosowaniu innych urządzeń. Daje też instalatorowi lub projektantowi znacznie większe możliwości dopasowania systemu oświetlenia do wymagań użytkownika. Dzięki programowanym funkcjom również już po zainstalowaniu.

Bezpieczeństwo użytkowania oraz prawne

Urządzenia Enterius, w przeciwieństwie do wielu niemarkowych (a czasem niestety również tych markowych) produktów, spełniają wszystkie wymagania prawno-techniczne stawiane przez dyrektywy Unijne oraz zawarte w nich normy zharmonizowane. Znak CE na naszych produktach nie jest często spotykanym znakiem "China Export" (który jedyne co gwarantuje to kraj pochodzenia) tylko pełnoprawnym oznakowaniem CE, opartym na pełnej ocenie zgodności, wymaganej przez prawo Europejskie. Cały proces produkcji jest przeprowadzany na podstawie szczegółowej dokumentacji technicznej, stworzonej przy współpracy ze specjalistami ze środowisk naukowych. Parametry techniczne naszych urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania zostały potwierdzone specjalistycznymi badaniami laboratoryjnymi przeprowadzonymi przez Politechnikę Krakowską oraz niezależny Prywatny Instytut Technik Elektronicznych.

Korzystając z naszych produktów mają Państwo pewność, że ich stosowanie jest bezpieczne (tak dla użytkowników jak i innych urządzeń), zgodne z prawem, ekologiczne, a także że nie uszkodzą one podłączanych diod LED, nie zakłócą innych urządzeń lub same nie ulegną zakłóceniu.

Produkt ekologiczny
Oznakowanie CE urządzeń Enterius
Urządzenia Enterius spełniają dyrektywę RoHS

Wsparcie techniczne

Jako jedni z niewielu oferujemy pełne wsparcie techniczne dla projektantów oraz instalatorów oświetlenia LED. Pomożemy i doradzimy nie tylko w zakresie zastosowań naszych urządzeń ale generalnie w zakresie oświetlenia LED. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie i pomogą Państwu rozwiązać wszelkie problemy mogące się pojawić podczas projektu lub w trakcie instalacji. Co więcej organizujemy regularne, specjalistyczne szkolenia dla instalatorów oraz projektantów pozwalające podnieść kwalifikacje i wzbogacić wiedzę do poziomu zaawansowanego.

Urządzenia Enterius to sprzęt nie tylko dla profesjonalistów,

choć projektowany głównie z myślą o nich. Diody LED to zaawansowana technologia, która wbrew pozorom wymaga dużej wiedzy i doświadczenia aby w pełni korzystać z jej zalet i ustrzec się problemów. Oświetlenie LED wymaga zupełnie innych sposobów zasilania, sterowania czy nawet okablowania niż tradycyjne żarówki lub świetlówki. Nasze urządzenia pomogą czy wręcz umożliwią stworzenie nawet bardzo wyrafinowanych systemów oświetlenia, jednak do ich poprawnego zainstalowania i zaprogramowania niezbędna jest przynajmniej podstawowa wiedza o elektronice. Dlatego w przypadku braku takiej wiedzy zdecydowanie zalecamy zatrudnienie specjalisty.

W menu po prawej stronie znajdą Państwo kategorie oraz wszystkie urządzenia przez nas produkowane.

 

Wsparcie techniczne PRO dla autoryzowanych partnerów: sterowanieled.pl