Enterius - systemy sterowania oświetleniem LED

Elektronika najwyższej jakości w urządzeniach EnteriusFirma Enterius została założona w 2003 roku. Główną działalnością firmy jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych dla oświetlenia LED (sterowniki, ściemniacze, wzmacniacze, itp.), choć sporadycznie tworzymy również urządzenia dla innych zastosowań lub na konkretne zamówienia.

Oświetlenie LED to nasza praca ale również hobby, dlatego w naszej firmie znajdą Państwo duże pokłady pasji, która odróżnia nas nieco od konkurencji. A ponieważ pasja pociąga za sobą głód wiedzy, chęć doskonalenia umiejętności, pogodę ducha oraz pobudza wyobraźnię i motywuje do lepszej pracy to jest duża szansa, że współpraca z nami dostarczy Państwu wielu pozytywnych wrażeń. Tym bardziej, że zawsze bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem oraz pomysłami.

Biuro firmy Pamdeco w KrakowieStaramy się wypełniać luki na rynku technologii LED i oferować naszym klientom profesjonalne rozwiązania, które odbiegają od innych jakością oraz funkcjonalnością jednocześnie zachowując atrakcyjne ceny. Część naszych produktów to rozwiązania unikatowe, których próżno szukać u konkurencji (na przykład ściemniacz dotykowy EC-11DT lub przełącznik dotykowy EC-11T). Uważnie słuchamy wszelkich opinii użytkowników i kierujemy się nimi w kolejnych projektach. Aby zachować najwyższą jakość i bezawaryjność naszych urządzeń produkujemy je w całości w Polsce na najnowocześniejszych liniach montażowych SMT i THT gwarantujących w pełni kontrolowane oraz powtarzalne warunki pracy. Każde urządzenie przed opuszczeniem naszej firmy jest dokładnie testowane i sprawdzane. Korzystamy wyłącznie z podzespołów elektronicznych wysokiej jakości poświadczonej odpowiednimi certyfikatami.

Dzięki połączeniu doświadczonego i kreatywnego zespołu projektowego oraz elementów wysokiej jakości z linią produkcyjną o najwyższych standardach światowych jesteśmy w stanie oferować Państwu aż 5 lat gwarancji na wszystkie nasze produkty LED oraz poszczycić się bardzo niskim odsetkiem reklamacji. Dzięki temu liczba zadowolonych użytkowników naszych urządzeń bardzo szybko się powiększa.

Referencje / Realizacje

W większości przypadków nie wiemy dokąd trafiają nasze urządzenia, ponieważ jako producent nie instalujemy ich sami, a sprzedaż jest prowadzona przez dystrybutorów. Czasem jednak pomagamy lub uczestniczymy w projektach inwestycji w zakresie oświetlenia LED lub otrzymujemy informacje zwrotne o miejscach instalacji. Dzięki temu poniżej możemy zaprezentować wybrane projekty:

Holiday Inn w KrakowieSterowniki LED Enterius EC-133DL w hotelu Holiday Inn w Krakowie

System sterowania oświetleniem LED RGB za pomocą protokołu DALI w sali konferencyjno-balowej "Degas". Zastosowano sterowniki EC-133DL.

Kopalnia Soli w Wieliczce

System sterowania oświetleniem LED RGB poprzez protokół DMX-512 na wystawie multimedialnej w komorze "Lill Górna". Zastosowano sterowniki EC-133DMX.

Hard Rock Cafe w Krakowie

System sterowania oświetleniem LED RGB szklanych schodów oraz antresoli. Zastosowano wzmacniacze LED EPM-153.

JW Marriott Venice Resort & Spa w Wenecji

Sterowanie białym oświetleniem obwodowym LED za pomocą protokołu DALI w pokojach hotelowych. Zastosowano sterowniki EC-133DL. Ponadto ściemniacze MD-1 czuwają nad płynnym zapalaniem i gaszeniem oświetlenia LED szaf ubraniowych w pokojach.

Marriott Renaissance w Warszawie (lotnisko Okęcie)

System sterowania oświetleniem LED łazienek w pokojach za pomocą sygnału 1-10V wraz z informacją zwrotną o stanie oświetlenia do systemu BMS. Zastosowano ściemniacze EC-11V oraz drivery prądowe ED-700.

Hilton w Warszawie

System sterowania oświetleniem LED za pomocą protokołu DALI. Zastosowano sterowniki EC-133DL oraz wzmacniacze EPM-153.